Náš přístup. Víme, jaký je rozdíl mezi dobrým a vynikajícím, a proto cena za náš umělecký, pigmentový tisk zahrnuje i základní úpravu dat: jasu, kontrastu a barev. Podle dohody vám můžeme také fotografii dokonale vyretušovat. Zvládáme i ty nejnáročnější CGI montáže.

Piezografie. Používáme technologii EPSON Micro Piezo umožňující proměnlivou velikost kapiček inkoustu o rozlišení až 2880 x 1440 dpi. Maximální formát našich Giclée je 111cm x až délka role (cca.15m)

Pigmentové inkousty. Nový standard profesionálních širokoformátových nátisků a tisku uměleckých materiálů. Nejširší dostupný barevný rozsah s 11 barevnými pigmentovými inkousty Epson UltraChrome HDR a novou 10kanálovou tiskovou hlavou Epson TFP. Získejte výsledky tisku v nejvyšší kvalitě s 11 samostatnými inkousty zahrnujícími oranžovou a zelenou a zajišťujícími širší barevný rozsah, jemné tóny a hladké přechody. Vše o stálobarevnosti přesahující 150 let.

Papír a plátna pro umělecký tisk. Kvalita papíru je významným faktorem majícím vliv na konečný výsledek. Těch nejlepších dosáhnete použitím papírů vyrobených ze 100% bavlny, bez kyselin a chemických zjasňovčů. Jsme autorizovanými prodejci nejlepších světových značek: americké MUSEO papírny Crane & Co. a britské SOMERSET od St. Cutberts Mill. Doporučujeme také naše plátna pro inkoustový tisk fotografii. Budete překvapeni, jak snadno se fotograf stává malířem :)

Příprava dat pro digitální tisk. Z formátů preferujeme .tif, nicméně akceptujeme také jakoukoliv kvalitní bitmapu a jestli je vám jasné co znamená ztrátová komprese tak také .jpg, nebráníme se ani formátu Raw. Nezapomeňte vždy připojit k souboru váš barevný profil, který používáte. Ještě lépe použijte náš - pro konkrétní papír. No a pochopitelně... zkalibrujte si monitor :))

Kalibrace monitoru. Pro dokonalou a snadnou kalibraci monitoru půjčujeme našim klientům kalibrační sondu Gretag-Macbeth, pomocí které si můžou snadno naprofilovat systém a nám usnadnit dokonalý velkoplošný tisk fotografie nebo grafiky.